Tüm Duvar Kağıdı Koleksiyonları

En Çok Tercih Edilen Duvar Kağıdı Koleksiyonları

RoyalPort

 

Estetik detaylarla zamanın ruhunu yansıtan, özenle tasarlanan açık zeminli klasik formlarıyla mekanları aydınlatırken yenilikçi modern formlarıyla ise uygulandığı yüzeylere sıra dışı ve dinamik bir görünüm kazandıran yeni koleksiyonumuz

DecoKids

 

Pepee, Pisi ve Niloya çocuklarınızın duvarlarını süsleyecek! Tamamı miniklere özel olarak hazırlanan bu koleksiyonda çok sevdikleri çizgi film kahramanlarının yanı sıra odalarını özel kılacak, rengarenk dünyasına uyum sağlayacak.

Venezia

 

Sultanlara yakışan, göz alıcı tasarımlara sahip modern formlar, sultanlara yaraşır klasik serisiyle mekanları şımartacak Venezia koleksiyonu.

Alta Classe

Home

Anka Vol 1

 

Efsanelere konu olmuş, üzerine olağanüstü betimlemeler yapılmış, Fars’ın “Simurg”, Batı’nın “Phoenix”, Doğu’nun “Anka” adını verdiği bir kuş hikâyede adı geçen…

Lamos

 

Mekanlara özgünlük katan modern formlar, güçlü dokunuşlar. Zamanın ruhunu teknolojinin yüksek tasarım standartlarıyla birleştiren tasarımlar, mekanlara ışıltılı ve estetik bir görsellik kazandıran yeni koleksiyonumuz LAMOS.

Astella

 

Uygulandığı mekanlarda fark yaratan tasarımlarıyla sizi baştan çıkaracak bir koleksiyon, dokuların mekan içinde yayılan büyüleyici tınısı insanları kendisine çekecek.

Lucca

 

Gösterişli renkler, zengin desenler, göz alıcı detaylar. Kendine özgü havası ve şık kabartmalarıyla dokunduğu her mekanı anında unutulmaz kılıyor. Dekorasyonda bilinenin ötesine geçmek isteyenler için.

Artempo

Divina

Gordion Vol 1

 

Klasik desenler içeren ikinci kataloğumuza vereceğimiz ismi “Gordion Düğümü” olarak belirledik. Belki de çoğumuz bu ismin anlamından ve tarihteki ünlü efsaneler arasında önemli bir yer aldığından habersiziz.

Crown

 

Modern yapısıyla klasik ve sıcak mekanların vazgeçilmezi arasında yer alacağını düşündüğümüz, kalite ve tasarımlarda üstünlük arayanların tercihi olacak yeni CROWN koleksiyonu.

Gloria

 

Birbirinden güzel ve özenle hazırlanmış, uygulandığı yüzeylerde dans eden desenlerimizle tanışmaya hazır mısınız. Gloria koleksiyonumuzla bu görsel şölene hazır olun.

Bossini

 

Bossini koleksiyonu ile modern formlar, canlı renkler ve degrade görünümler ile üç boyutlu gerçeklik etkisi veren yeni nesil duvar kağıtları, yaşam odalarını tamamlayan en temel aksesuara dönüşüyor.

Arte Mia

Faux Semblant